روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "درآمد تیم های ایرانی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا چقدر است؟" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

درآمد تیم های ایرانی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا چقدر است؟

شاگردان یحیی گل محمدی بیشترین درآمد را در بین تیم های ایرانی تا پایان مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا داشته اند.به گزارش طرفداری، AFC مانند فصول گذشته پاداش هایی را برای تیم های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا در نظر گرفته و این پاداش ها هرچند شاید برای تیم های متمول عربی انگیزه اصلی حضور در رقابت ها نباشد، اما برای تیم های ایرانی قطعا ارزشمند خواهد بود. AFC برای هر برد در مرحله گروهی 50 هزار دلار، برای مساوی 10 هزار دلار و برای صعود از مرحله گروهی نیز 100 هزار دلار پاداش در نظر گرفته است.پرسپولیسی ها که به راحتی و به عنوان تیم صدرنشین از گروه خود بالا آمدند، بیشترین درآمد را بین تیم های ایرانی کسب می کنند؛ آنها با کسب پنج پیروزی و صعود از گروه خود، مجموعا 350 هزار دلار تا پایان مرحله گروهی از این رقابت ها درآمد کسب کرده اند.دیگر تیم پایتخت نشین یعنی استقلال جایگاه دوم را به خود اختصاص داده است. شاگردان فرهاد مجیدی که در گروه مرگ رقابت ها حضور داشتند، در شب آخر و به عنوان تیم اول راهی مرحله بعد شدند. آبی ها با سه پیروزی، دو مساوی و صعود از مرحله گروهی تا به اینجا 270 هزار دلار دریافت می کنند.تراکتور که صعودش با اما و اگرهای زیادی همراه بود، با فاصله کمی نسبت به استقلال قرار دارد. آنها که تنها تیم بدون شکست رقابت ها هستند، با کسب دو پیروزی و چهار مساوی و همچنین صعود به مرحله بعد، در مجموع 240 هزار دلار تا پایان مرحله گروهی پاداش دریافت می کنند.فولادی ها که ضعیف ترین عملکرد را بین چهار تیم ایرانی به ثبت رساندند، کمترین پاداش را هم دریافت کردند. شاگردان جواد نکونام موفق به صعود از مرحله گروهی نشدند و با کسب یک پیروزی و دو مساوی، تنها 70 هزار دلار پاداش می گیرند.کنفدراسیون فوتبال آسیا به تیم های صعود کننده به مرحله یک چهارم نهایی 150 هزار دلار دیگر پاداش خواهد داد و همچنین پاداش تیم های صعود کننده به نیمه نهایی 250 هزار دلار خواهد بود. تیم های ایرانی با صعود به مراحل بالاتر می توانند درآمد بیشتری از این رقابت ها کسب کنند.مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در روزهای 22 و 23 شهریور برگزار خواهد شد و پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان قرار خواهد گرفت، تراکتور به مصاف النصر عربستان می رود و استقلال هم دیگر نماینده عربستان یعنی الهلال را مقابل خود خواهد دید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " درآمد تیم های ایرانی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا چقدر است؟ از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×