روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "پرسپولیسی ها چشم انتظار دریافت پول قبل از دربی" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پرسپولیسی ها چشم انتظار دریافت پول قبل از دربی

بازیکنان پرسپولیس در گفتگو با مدیران باشگاه از آن ها خواسته اند تا قبل از بازی بزرگ مقابل استقلال بخشی دیگر از مطالبات خود را دریافت کنند.به گزارش طرفداری، واریزی 15 درصد از قراردادهای فصل جاری اعضای تیم، در جریان رقابت های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، میزان دریافتی سرخ پوشان را به 40 الی 42 درصد رساند. باشگاه پرسپولیس در حالی که بازیکنان در گوا در حال برگزاری بازی های مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان بودند، در 3 قسط 5 درصدی میزان پرداختی خود را به 15 درصد رساندند. رقمی که چندان به مذاق بازیکنان پرسپولیس خوش نیامد.چرا که آن ها نه تنها توقع داشنتد درصد بیشتری از سوی باشگاه دریافت کنند، بلکه منتظر بودند تا این مبالغ به صورت یک جا به حساب شان واریز شود نه در قسط های 5 درصدی...با این حال بازیکنان چشم انتظار هستند تا قبل از رویارویی با استقلال بخشی دیگر از قراردادهای این فصل خود را گرفته تا در حالی که تنها چند هفته به پایان لیگ باقی مانده، بتوانند با باشگاه تسویه کنند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پرسپولیسی ها چشم انتظار دریافت پول قبل از دربی از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×