روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "تمرینات ویژه فنایی برای آمادگی حامد لک" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تمرینات ویژه فنایی برای آمادگی حامد لک

با شروع تمریناتپرسپولیس شاهد تمرینات ویژه داود فنایی برای حامد لک خواهیم بود.به گزارش طرفداری، حامد لک نسبت به فصل قبل رقایت های لیگ برتر از نظر آماری افت داشت. لک در بازی های فصل قبل لیگ قهرمانان آسیا به مراتب دروزاه اش کمتر باز شده بود، در بازی های این فصل ۵ بار دروازه اش را بازشده دید. حامد لک تنها در جریان بازی با الوحده توانست کلین شیت کند و سه گل از الریان و یک گل از الوحده دریافت کرد. این دروازه بان در مجموع ۹ سیو داشت. همه این مسائل دست به دست هم داده تا داود فنایی با مرور دوباره بازی های حامد لک و اتفاقاتی که منجر به بازی شدن دروازه تیم شده به دنبال آن است تا با آغاز تمرینات تمرینات ویژه ای را برای دروازه بان اول پرسپولیس درنظر گرفته و او را باز هم به شرایط مناسب روحی و فنی برساند.فنایی به دنبال آن است تا حامد لک را از هر نظر آماده دو بازی های حساس پیش رو مقابل سپاهان و استقلال کرده و نکات لازم را در مورد خصوصیات مهاجمان دو تیم در اختیار این دروازه بان قرار دهد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تمرینات ویژه فنایی برای آمادگی حامد لک از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×