روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "نظری ماجرای دو تابعیتی بودن مددی را تکذیب کرد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

نظری ماجرای دو تابعیتی بودن مددی را تکذیب کرد

به گفته سخنگوی هیات مدیرهاستقلال احمد مددی 2 تابعیتی نیست.به گزارش طرفداری، از وقتی که احمد مددی به عنوان مدیرعامل استقلال انتخاب شده است، شایعه عجیبی در موردش به راه افتاده است، این که او تابعیت ایرانی- کانادایی دارد و طبق قانون نمی تواند مدیرعامل این باشگاه باشد.حجت نظری امروز وقتی با سوالی در مورد دو تابعیتی بودن مدد روبرو شد ترجیح داد به این شکل به آن پاسخ بدهد:من از خود آقای مددی سؤال کردم که صراحتاً این مسئله را تکذیب کرد. با توجه به قوانین کشوری کسی که سمتی را قبول می کند در موردش استعلاماتی صورت خواهد گرفت و نهادهای نظارتی در این مورد استعلام خواهند کرد. درباره آقای مددی معاون وزارت ورزش استعلامات لازم را گرفته و قطعاً تشریفات در مورد وی طی شده است، وگرنه صلاحیت مدیرعامل استقلال تأیید نمی شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " نظری ماجرای دو تابعیتی بودن مددی را تکذیب کرد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×