روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "ساکت الهامی: بازی نساجی باید همزمان با بازی ذوب آهن باشد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ساکت الهامی: بازی نساجی باید همزمان با بازی ذوب آهن باشد

ساکت الهامی در جدیدترین مصاحبه خود تاکید کرد که بازی نساجی و مس باید به روز یکشنبه تغییر زمان یابد.به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، ساکت الهامی سرمربی تیم نساجی درخصوص روند برنامه ریزی بازی های پیش روی لیگ برتر اظهار کرد:همان طور که قبلاً هم گفتم رقابت در پایین جدول بسیار نزدیک و حساس است. می دانیم که با توجه به شرایط کرونایی، بازی های تیم ملی و باشگاهی آسیا، کار سازمان لیگ برای برنامه ریزی سخت است اما باید به باشگاه نساجی حق داد؛ چند هفته است که بازی های ما زودتر از بازی های رقبا برگزار می شود که شدیداً به این مسئله اعتراض داریم. درحال حاصر فاصله تعداد بازی های ما با تیم های رقیب با توجه به برگزاری بازی آینده مان مقابل مس رفسنجان، به عدد دو می رسد.وی افزود:علی رغم پرهواداری و ریشه دار بودن نساجی، نمی خواهیم نگاه سازمان لیگ به ما مهربانانه باشد اما انتطار داریم برخوردشان با ما عادلانه باشد. نساجی به لحاظ هواداری جزو پنج تیم اول لیگ است و مردم شمال نسبت به این تیم عرق دارند. نباید حق مردم نادیده گرفته شود.سرمربی نساجی مازندران بیان کرد:ما در صورتی با مس رفسنجان روز ۱۸ اردیبهشت بازی خواهیم کرد که بازی ذوب آهن و استقلال با بازی ما همزمان باشد و بازی عقب افتاده ذوب آهن نیز تا شروع هفته بیست وسوم برگزار شود تا ما به لحاظ تعداد بازی، با تیم های رقیب برابر شویم.الهامی با عنوان اینکه انتظار ما از سازمان لیگ معقول است و چیزی زیادی مطالبه نکردیم، بیان کرد:اینکه بازی استقلال و ذوب آهن به خاطر بازی پرسپولیس دو روز عقب افتاده، گناه ما چیست؟ بازی ما با مس رفسنجان چه شنبه هجدهم و یا یکشنبه نوزدهم برگزار شود، هیچ فرقی نمی کند، لذا تقاضا داریم بازی ما هم به روز یکشنبه تغییر زمان یابد تا به طور همزمان با بازی ذوب آهن و استقلال برگزار شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ساکت الهامی: بازی نساجی باید همزمان با بازی ذوب آهن باشد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×