روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "گل گهر سیرجان، یک امتیاز بیشتر در 10بازی کمتر با امیر قلعه نویی" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

گل گهر سیرجان، یک امتیاز بیشتر در 10بازی کمتر با امیر قلعه نویی

به گزارش طرفداری، سیرجانی ها بیش از 10سال برای صعود به لیگ برتر جنگیدند تا این که سرانجام سال قبل توانستند مزد انگیزه های خود را با صعود به لیگ برتر دریافت کنند.آنها در سال اول حضور خود در لیگ برتر در 30 بازی با 7 برد و 12 مساوی و 11 باخت، 27 گل زده و 34 گل خورده و 33 امتیاز عملکرد قابل قبولی برای یک تیم تازه صعود کرده داشتند اما انتظار از آنها در لیگ امسال با جذب امیر قلعه نویی و بازیکنانی تازه وارد بالا رفت. آنها لیگ را جدی و قدرتمند شروع کردند اما در میانه مسابقات هفته ها دچار افت شدند با این حال در مسابقات اخیر عملکرد خوب آنها، موقعیت رتبه چهارم را با یک بازی بیشتر و 2 امتیاز کمتر از استقلال به آنها بخشیده است. آنها نسبت به سال گذشته رشدی محسوس داشته اند.در مسابقات امسال گل گهر در تنها 20 دیداری که برگزار کرده است 9 برد و 5 مساوی و 6 باخت به دست آورده است، آنها 24 گل زده و 20 گل خورده داشته و 34 امتیاز گرفته اند. شاگردان قلعه نویی در 10بازی کمتر از سال قبل یک امتیاز بیشتر گرفته اند و اگر سال گذشته از سقوط فرار کردن شان یک موفقیت شایسته برای آنها بود حالا همین که خود را برای تصاحب رتبه سوم جدول رقیب تیم هایی مثل استقلال و فولاد خوزستان می دانند یک امتیاز تاریخی برای آنهاست.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " گل گهر سیرجان، یک امتیاز بیشتر در 10بازی کمتر با امیر قلعه نویی از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×