روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "اقدامات استقلالی ها برای میزبانی از الهلال" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

اقدامات استقلالی ها برای میزبانی از الهلال

استقلالی ها در تلاش هستند تا در تهران از الهلال میزبانی کنند.به گزارش طرفداری و به نقل از مهر، تیم فوتبال استقلال که به عنوان صدرنشین گروه سوم رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا به مرحله بعد صعود کرد، در دور یک هشتم این رقابتها باید با الهلال عربستان بازی کند و بر اساس قوانین حاکم بر این مسابقات، استقلال که صدرنشین گروه خود بوده در این بازی میزبان است.با اینکه AFC هنوز رسماً اعلام نکرده بازی های مرحله بعدی به صورت متمرکز برگزار می شود یا در زمین تیم های میزبان، باشگاه استقلال از هم اکنون اقدامات اولیه خود را به منظور پذیرایی احتمالی از باشگاه الهلال در تهران انجام داده است.پس از مناقشات سیاسی بین دو کشور ایران و عربستان، در سالهای گذشته، هیچ تیم فوتبالی از دو کشور در زمین هم به میدان نرفته بودند و همواره بازی های آنها در زمین کشورهای ثالث برگزار می شد. با این حال امسال شرایط فرق کرد و استقلال و فولاد در عربستان بازی های مرحله گروهی خود را انجام دادند.مسئولان باشگاه استقلال در صدد هستند تا با ایجاد مقدمات لازم، در صورتی که بازی ها به صورت متمرکز برگزار نشد، شرایط برگزاری این بازی در تهران را فراهم کرده تا از حق میزبانی شان محروم نشوند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " اقدامات استقلالی ها برای میزبانی از الهلال از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×