روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال | ارسال نامه رسمی به afc برای میزبانی از الهلال در آزادی" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال | ارسال نامه رسمی به afc برای میزبانی از الهلال در آزادی

استقلال قصد دارد AFC را برای میزبانی از الهلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مجاب کند.به گزارش طرفداری، تیم فوتبال استقلال به عنوان میزبان مرحله یک هشتم نهایی مقابل الهلال معرفی شده اما رسانه های عرب زبان اینطور عنوان کرده اند که این بازی در کشور دیگری برگزار خواهد شد.با این حال مدیران استقلال قصد دارند ظرف روزهای آینده نامه ای به AFC ارسال و تلاش کنند حق میزبانی این تیم را در این مرحله حفظ کنند.با این شرایط باید منتظر ماند و دید آیا این حق استقلال حفظ می شود یا آبی ها مجبور می شوند در کشور دیگری از حریفان خود میزبانی کنند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال | ارسال نامه رسمی به afc برای میزبانی از الهلال در آزادی از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×