روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "تلاش استقلالی ها برای حضور مربی خارجی قبل از دربی" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تلاش استقلالی ها برای حضور مربی خارجی قبل از دربی

شاید یک مربی خارجی تا قبل از بازی با پرسپولیس به کادر فنی آبی ها اضافه شود.به گزارش طرفداری، فراز کمالوند در پایان لیگ قهرمانان آسیا از کادر فنی استقلال جدا شد و به عنوان سرمربی تیم فوتبال سایپا معرفی شد تا بتواند این تیم را از خطر سقوط نجات بدهد.بعد از جدایی فراز کمالوند، فرهاد مجیدی تصمیم گرفته یک مربی خارجی را با روش خاص به کادر فنی استقلال اضافه کند، به این شکل که او تیم را تمرین بدهد اما به دلیل منع حضور خارجی ها روی نیمکت ننشیند.در این بین فرهاد مجیدی نام چند گزینه را در اختیار باشگاه استقلال قرار داده است تا مدیران باشگاه مذاکرات خود را با آنها آغاز کنند.مدیران استقلال در تلاش هستند این مربی خارجی قبل از دربی به کادر فنی اضافه شود تا آبی ها از این حیث مشکلی نداشته باشند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تلاش استقلالی ها برای حضور مربی خارجی قبل از دربی از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×