روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "شانس کم وریا غفوری برای حضور برابر ذوب آهن" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

شانس کم وریا غفوری برای حضور برابر ذوب آهن

وریا غفوری مشکلی برای بازی با پرسپولیس ندارد اما احتمالا در بازی با ذوب آهن غایب خواهد بود.به گزارش طرفداری، وریا غفوری در دقایق پایانی بازی با الشرطه مصدوم و از زمین بازی تعویض شد تا نگرانی هایی در مورد غیبت این بازیکن در بازی با پرسپولیس به وجود بیاید.غفوری در بازگشت به تهران مراحل درمانی روی پای مصدومش را آغاز کرده اما بعید است فرهاد مجیدی روی این بازیکن برای بازی با ذوب آهن ریسک کند، این بازیکن احتمالا در بازی هفته بیست و دوم لیگ برتر برابر ذوب آهن استراحت می کند.با این حال غفوری برای بازی با پرسپولیس در هفته بیست و سوم لیگ برتر مشکلی نخواهد داشت و می تواند در این بازی حساس در ترکیب اصلی استقلال به میدان برود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " شانس کم وریا غفوری برای حضور برابر ذوب آهن از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×