روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "اخراج اعضای کادر فنی الشرطه" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

اخراج اعضای کادر فنی الشرطه

اعضای کادر فنی عراقی تیم الشرطه عراق، همگروه استقلال در لیگ قهرمانان آسیا اخراج شدند.به گزارش طرفداری، باشگاه الشرطه عراق پس از ناکامی و حذف از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا تصمیماتی در خصوص اعضای کادر فنی و بازیکنان این تیم اتخاذ کرد.در نخستین بیانیه باشگاه الشرطه ضمن قدردانی از تلاش های سه دستیار الکساندر ایلیچ سرمربی صرب این تیم اعلام شد که با اعضای عراقی کادر فنی این تیم قطع همکاری صورت می گیرد و مربیان دیگری به عنوان دستیار اول، مربی بدنسازی و مربی دروازه بانان الشرطه استخدام خواهند شد. باشگاه الشرطه همچنین اعلام کرد با توجه به بررسی عملکرد تیم و حذف ناامیدکننده از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با جذب تنها 3 امتیاز و شکست های پیاپی همه بازیکنان این تیم توبیخ شده و از آنها خواسته می شود به حفظ اعتبار باشگاه در مسابقات مختلف توجه داشته باشند.همچنین 5 درصد از مبلغ قرارداد محمد حمید دروازه بان الشرطه با توجه به عملکرد ضعیفی که در رقابت های آسیایی داشته کم می شود و یک آنالیزور جدید نیز به کادر فنی این تیم اضافه خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " اخراج اعضای کادر فنی الشرطه از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×