روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "الاهلی قطر مانع بزرگ بر سر تمدید قرارداد شیخ دیاباته با استقلال" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

الاهلی قطر مانع بزرگ بر سر تمدید قرارداد شیخ دیاباته با استقلال

باشگاه الاهلی قطر برای عقد قرارداد با مهاجم اهل مالی استقلال ابراز تمایل کرده است.به گزارش طرفداری، شیخ دیاباته فصل گذشته با پیراهن استقلال موفق شد عنوان آقای گلی لیگ برتر را به به دست بیاورد و در این فصل هم بهترین گلزن آبی ها در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا بوده است.در این بین فرهاد مجیدی از مدیران استقلال درخواست کرده برای تمدید قرارداد با دیاباته اقدام کنند اما ممکن است یک مشکل بزرگ در این باره ایجاد شود.شنیدیم باشگاه الاهلی قطر تمایل به عقد قرارداد با شیخ دیاباته دارد و این کار استقلال را برای تمدید قرارداد با این بازیکن سخت می کند.طبق اعلام رسانه های قطری محمدحسین کنعانی زادگان با باشگاه الاهلی قطر به توافق رسیده اما این باشگاه به دنبال عقد قرارداد با احمد نوراللهی و شیخ دیاباته هم هست.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " الاهلی قطر مانع بزرگ بر سر تمدید قرارداد شیخ دیاباته با استقلال از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×