روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "درخواست فرهاد مجیدی؛ ورود افراد متفرقه به تمرین ممنوع" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

درخواست فرهاد مجیدی؛ ورود افراد متفرقه به تمرین ممنوع

فرهاد مجیدی از اعضای تیمش خواسته با خود افراد متفرقه را به تمرین نیاورند.به گزارش طرفداری، تمرین تیم فوتبال استقلال در بازگشت از عربستان به مدت 2 روز تعطیل شد و قرار است بازیکنان این تیم از بعد از ظهر امروز برای بازی با ذوب آهن کار خود را آغاز کنند.در این بین فرهاد مجیدی برای اینکه خطر ابتلا به ویروس کرونا را تا حد ممکن پایین بیاورد از اعضای تیمش خواسته با خود افراد متفرقه را به تمرین نیاورند.قبل از سفر استقلال به عربستان 5 بازیکن این تیم به کرونا مبتلا شدند و همین مساله باعث شد مجیدی قوانین سختگیرانه ای در این زمینه وضع کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " درخواست فرهاد مجیدی؛ ورود افراد متفرقه به تمرین ممنوع از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×