روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "چرا پیروزی استقلال برابر ذوب آهن حیاتی است؟" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

چرا پیروزی استقلال برابر ذوب آهن حیاتی است؟

استقلال برای زنده نگه داشتن شانس قهرمانی خود باید حتما ذوب آهن را در هفته بیست و دوم لیگ برتر شکست بدهد.به گزارش طرفداری، استقلال در بازگشت از عربستان روز یکشنبه هفته آینده به مصاف ذوب آهن می رود، بازی که نتیجه آن در رتبه پایان فصل آبی ها بسیار مهم خواهد بود.استقلال هم اکنون با 2 بازی کمتر نسبت به سپاهان و اختلاف 10 امتیازی و یک بازی کمتر نسبت به پرسپولیس و اختلاف 7 امتیازی در رده سوم جدول رده بندی قرار گرفته است.اگر استقلال بتواند یکشنبه شب در بازی مستقیم ذوب آهن را شکست بدهد، با توجه به اینکه در هفته بیست و دوم لیگ برتر پرسپولیس و سپاهان با هم بازی دارند و قطعا یکی از این دو تیم یا هردو امتیاز از دست می دهند، آبی ها می توانند اختلاف خود با صدر و رده دوم جدول رده بندی را کمتر کنند.برای استقلال که قبل از سفر به عربستان 2 امتیاز مهم برابر پیکان را از دست داد، هیچ چیز مهمتر از پیروزی برابر ذوب آهن نیست تا آبی ها بتوانند همچنان شانس قهرمانی خود را زنده نگه دارند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " چرا پیروزی استقلال برابر ذوب آهن حیاتی است؟ از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×