روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "پاداش پیروزی مقابل الشرطه قبل از بازی با ذوب آهن در حساب استقلالی ها" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پاداش پیروزی مقابل الشرطه قبل از بازی با ذوب آهن در حساب استقلالی ها

استقلالی ها قبل از بازی با ذوب آهن پاداش پیروزی برابر الشرطه را دریافت می کنند.به گزارش طرفداری، پیش از شروع بازی های استقلال در لیگ قهرمانان آسیا اعضای هیات مدیره این باشگاه تصویب کرده بودند به ازای هر پیروزی 300 میلیون تومان بین اعضای این تیم تقسیم شود.در این بین پاداش پیروزی در بازی رفت برابر الشرطه و الاهلی عربستان به بازیکنان استقلال پرداخت شده و قرار است تا قبل از بازی با ذوب آهن پاداش پیروزی بازی برگشت برابر الشرطه نیز به حساب بازیکنان این تیم واریز شود.همچنین قرار است پاداش صعود استقلال به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در اولین جلسه هیات مدیره تصویب و به حساب اعضای این تیم واریز شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پاداش پیروزی مقابل الشرطه قبل از بازی با ذوب آهن در حساب استقلالی ها از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×