روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "حامد لک | دو دوئل متوالی با رقبای داخلی" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

حامد لک | دو دوئل متوالی با رقبای داخلی

حامد لک بی شک به دنبال اثبات برتری های خود در دو بازی پیش رو است.به گزارش طرفداری، حامد لک بی شک گزینه اول یحیی گل محمدی برای حراست از دروازه پرسپولیس در دیدار با سپاهان خواهد بود. دروازه بان ملی پوش پرسپولیس که ابتدا به اردوی تیم ملی دعوت نشد و همین موضوع باعث شد تا انتقادهای زیادی متوجه اسکوچیچ شود و در ادامه نیز با توجه به مثبت شدن تست کرونای رشید مطاهری، کادرفنی تیم ملی لک را جانشین مظاهری در لیست تیم ملی کرد.به هر روی به نظر می رسد دو بازی حساس پرسپولیس مقابل سپاهان و استقلال در دو هفته آینده از ویژگی های خاصی برای حامد لک نیز برخوردار است. به هرحال دو حریف مستقیم لک از دروازه های دو تیم سپاهان و استقلال حراست می کنند؛ پیام نیازمند در سپاهان و رشید مظاهری در استقلال. تجربه نشان داده بعد از بیرانوند، نگاه اسکوچیچ به این سه دروزاه بان است. در صورتی که امیر عابدزاده در اردوی تیم ملی باشد، از بین جمع سه نفره نیازمند، مظاهری و لک یک نفر به تیم ملی دعوت می شود و در صورت حضور نداشتن عابدزاده در لیست، دو نفر از این جمع سه نفره به اردو دعوت می شوند و به همین دلیل درخشش در این دو بازی پیش رو برای حامد لک بسبار مهم است.لک بی شک تمام تلاشش را به کار خواهد گرفت تا در این دو بازی حساس که نگاه همه فوتبالدوست ها و به ویژه مربیان تیم ملی را به خود جلب می کند، توانایی هایش را به اثبات رسانده و نشان دهد به عنوان دروازه بان اول پرسپولیس، می تواند یکی از دروازه بان های ثابت لیست اسکوچیچ باشد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " حامد لک | دو دوئل متوالی با رقبای داخلی از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×