روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "منیعی‌: استقلال شایسته قهرمانی در لیگ برتر است" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

منیعی‌: استقلال شایسته قهرمانی در لیگ برتر است

میثم منیعی ، پیشکسوت استقلال در مورد آخرین شرایط آبی پوشان صحبت کرد.به گزارش طرفداری و به نقل از ایرنا، منیعی با اشاره پیروزی استقلال مقابل الشرطه در آخرین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت:صعود استقلال به عنوان تیم اول به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا اتفاق بزرگی بود که توسط مربیان و بازیکنان خوب و با کیفیت استقلال رقم خورد.وی افزود:استقلال در آخرین بازی خود مقابل الشرطه فوتبال با برنامه، هدفمند و با نظمی را ارائه کرد، آنها یک گل زدند و اگر در زدن ضربات آخر کمی دقت لازم را داشتند می توانستند تعداد گل های خود را افزایش دهند.پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد:خط دفاعی استقلال در جایگری، دفاع منطقه ای، حفظ فاصله لازم با خط هافبک و تمرکز کافی موفق عمل کرد و در طول ۹۰ دقیقه جریان بازی کوچک ترین فرصتی به حریف نداد.منیعی با تمجید از عملکرد میلیچ تصریح کرد:هرویه میلیچ به پست اصلی خود بازگشت و نمایش عالی را در جناح چپ به نمایش گذاشت.وی تاکید کرد:الهلال حریف بعدی استقلال در لیگ قهرمانان است و به طور حتم توانایی شکست دادن این تیم را دارد. آنها نسبت به سال های گذشته خود تضعیف شده اند و می توان به راحتی آنها را شکست داد.بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت:استقلال با موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا به خودباوری لازم رسیده و با انگیزه بیشتری در لیگ برتر به میدان خواهد رفت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " منیعی‌: استقلال شایسته قهرمانی در لیگ برتر است از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×