روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "قاسم حدادی فر تا 3 الی 4 هفته دیگر از میادین دور خواهد بود" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

قاسم حدادی فر تا 3 الی 4 هفته دیگر از میادین دور خواهد بود

قاسم حدادی فر کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن که در اوج آمادگی از ناحیه زانو مصدوم شد قطعا نمی تواند تیمش را در 2 بازی بعدی برابر استقلال تهران و گل گهر سیرجان همراهی کند.به گزارش طرفداری، حدادی فر همچنان مراحل درمان مصدومیتش را پشت سر می گذارد، این بازیکن 3 تا 4 هفته دیگر هم قادر به همراهی تیمش نخواهد بود.ذوب آهن در حالی روز یکشنبه به مصاف استقلال تهران خواهد رفت که دارکو بیدوف مهاجم این تیم بعد از چند هفته غیبت به شرایط بازی رسیده است. این بازیکن در حال حاضر در تمرین گروهی شرکت می کند و شرایط بازی را دارد ولی حضوش در بازی با استقلال به نظر مجتبی حسینی برمی گردد. ذوب آهن در بازی با استقلال اما فرشاد محمدی کهر با هم به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " قاسم حدادی فر تا 3 الی 4 هفته دیگر از میادین دور خواهد بود از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×