روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "سهیل مهدی: 14 بازی معوقه داریم و این مسئله برگزاری سوپرجام را سخت کرده است" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سهیل مهدی: 14 بازی معوقه داریم و این مسئله برگزاری سوپرجام را سخت کرده است

سهیل مهدی، مسئول برگزاری بازی های سازمان لیگ در گفتگو با رادیو ایران، درخصوص برنامه ریزی مسابقات لیگ به صحبت پرداخت که بخشی از صحبت های ایشان را در ادامه می خوانید.به گزارش طرفداری؛ سهیل مهدی درخصوص برنامه ریزی بازی های لیگ و مشکلاتی که در این زمینه وجود داشت گفت:برنامه ریزی خیلی سخت بود. چون باید بعد از اذان نیز بازی ها را برنامه ریزی می کردیم. 14 بازی معوقه داریم که انجام بازی سوپرجام را مشکل می کند. امیدوارم که در فرصت های بعدی بتوانیم این مشکل را حل کنیم. تنها دلیل تعویق دربی، بازی استقلال و پرسپولیس با تیم های اصفهانی نبود. با درخواست سرمربی تیم ملی و تغییر در آغاز اردوی تیم ملی به ناچار زمانبندی جدید را در بین مسابقات لحاظ کردیم. فاصله زمانی بازی ها را بیشتر کردیم که ضریب آسیب دیدگی بازیکنان پایین بیاید. در تقویم قبلی یک فضای خالی برای سوپرجام در نظر گرفته بودیم و قرار بود چند بازی معوقه هم در آن زمان برگزار شود ولی با بهم خوردن برنامه از این زمان نمی توانیم استفاده کنیم. با احتساب جام حذفی تقریبا 10 هفته تا اتمام رقابت های لیگ باقی می ماند که بعد از انتخابی جام جهانی برگزار می شود. محدودیت برنامه ریزی باتوجه به انتخابات ریاست جمهوری و رقابت های یورو داریم.سهیل مهدی درخصوص مسئله ماشین سازی گفت:موضوع انصراف ماشین سازی از لیگ برتر از سوی رسانه ها اعلام شده و به صورت کتبی چیزی به ما ابلاغ نکرده اند. دو سه هفته قبل هم بحث کناره گیری ماشین سازی مطرح شد. در آن زمان مقرر کردند که هیات فوتبال آذربایجان شرقی تا زمان حل مشکل مالکیتی مدیریت این تیم را برعهده بگیرند. این مشکل را درباره تیم شهرخودرو (پدیده) هم داشتیم که هیات فوتبال خراسان آن را حل کرد.باشگاه های ما مثل باغ میوه هستند. رها کردن این تیم ها به معنی خشک شدن باغ است. ما نمی توانیم مسابقات چنین تیم هایی را برگزار نکنیم. البته آیین نامه ما پیش بینی لازم را در قبال چنین تیم هایی دارد اما امیدوارم مدیریت شهری و استانی آذربایجان شرقی و هیات فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان مساعدت کنند تا این تیم قدیمی و پرهوادار به لیگ برتر برگردد.سهیل مهدی درخصوص میزبانی استقلال از الهلال گفت:بحث میزبانی استقلال از الهلال بستگی به نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا دارد و چون نمایندگان ما به عربستان رفتند این مشکل حل شده است. هر تیمی در ایران با تیم های ما بازی کند، به مشکل خواهد خورد. از این رو تلاش می کنیم تا میزبانی را برای تیم های ایران بگیریم و امیدوارم این اتفاق رخ بدهد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سهیل مهدی: 14 بازی معوقه داریم و این مسئله برگزاری سوپرجام را سخت کرده است از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×