روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "استارت استقلال و ذوب آهن با برتری 2 گله آبی ها مقابل پدر مدافع سابق پرسپولیس!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استارت استقلال و ذوب آهن با برتری 2 گله آبی ها مقابل پدر مدافع سابق پرسپولیس!

به گزارش طرفداری، دیدار آتی استقلال و ذوب آهن که یکشنبه آینده برگزار خواهد شد، شصتمین دیداری است که بین 2 تیم در لیگ برگزار می شود. البته این 2 تیم در جام های مختلف حذفی و تورنمنت های دوستانه نیز روبروی هم بازی کرده اند اما از آن جا که قرار است هفته آینده در لیگ با هم بازی کنند، فقط به تاریخچه بازی های شان در لیگ می پردازیم...استقلال در 59 بازی گذشته 26 برد، 17مساوی و 16باخت برابر ذوب آهن داشته است، ضمن این که بعد از پرسپولیس و سپاهان، تیم فوتبال استقلال بیشترین تعداد بازی در مسابقات لیگ را برابر ذوب آهن داشته است و بعد از ذوب آهن، استقلال بیشتر از همه، برابر تیم های سایپا، ملوان، فولاد خوزستان، نفت آبادان، تراکتور و پاس بازی کرده است.نگاهی داریم به اولین بازی برگزار شده بین 2 تیم فوتبال استقلال و ذوب آهن اصفهان که در مهر ماه سال 1352 در ورزشگاه نهم آبان سابق اصفهان برگزار شده و با برتری 2 بر صفر تیم استقلال به پایان رسیده که در واقع اولین بازی برگزار شده بین این 2 تیم است.از نکات جالب ترکیب تاج سابق در این بازی حضور ملی پوشان بسیاری است که در همان سال 52 در ترکیب تیم ملی بوده اند. از ترکیب تاج سابق، حجازی، کارگرجم، جانملکی، حق وردیان، قراب، جباری، مژدهی، عادلخانی در تیم ملی بودند و از نفراتی که به میدان نرفتند هم منصور رشیدی و غلامحسین مظلومی در ترکیب تیم ملی فوتبال حضور داشتند در تیم ذوب آهن هم حضور عبدالواحد بزمه و سیاوش حیدری پدر سپهر حیدری مدافع سابق تیم پرسپولیس در ترکیب، قابل توجه است.گل های تاج (استقلال) را در این بازی، مسعود مژدهی و حسن روشن هر دو روی پاس های هادی نراقی به ثمر رساندند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استارت استقلال و ذوب آهن با برتری 2 گله آبی ها مقابل پدر مدافع سابق پرسپولیس! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×