روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "ادموند بزیک: پرسپولیس بهترین تیم مرحله گروهی غرب آسیا است" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ادموند بزیک: پرسپولیس بهترین تیم مرحله گروهی غرب آسیا است

ادموند بزیک در خصوص عملکرد پرسپولیس در مسابقات آسیایی صحبت هایی را انجام داده است.به گزارش طرفداری، ادموند بزیک در خصوص عملکرد تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا به میزان گفت:این رقابت ها مهمترین ویترین بازی های باشگاهی آسیاست که برای تیم های ایرانی اتفاق می افتد. پرسپولیس نشان داد کاملاً آماده و تیم یکدستی است که بازیکنان در آن به درک بالایی از یکدیگر رسیده اند. پرسپولیس به بُردن عادت کرده و این عادت خوب شاگردان گل محمدی است.بزیک افزود:اینکه پرسپولیس بازیکنان خوبی دارد از دو جنبه قابل بحث است؛ از یک جنبه دردسرآمیز است، اما از سوی دیگر به خاطر تنوع بازیکنان، کادرفنی سیستم های مختلف و تفکراتش را اجرا می کند.پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: عیسی آل کثیر به خاطر محرومیتی که داشت شبیه شهریار مغانلو، می توان گفت ۶ ماه حضور نداشت. وقتی بازیکنی را به این شکل محروم می کنند و حتی حق تمرین کنار تیمش ندارد، مانند این است که مصدوم باشد، اما مشاهده کردید که زوج مغانلو و آل کثیر به خوبی جواب داد و بابت عملکرد این دو مهاجم خیلی خوشحالم.بزیک پیرامون اشتباهات خط دفاعی پرسپولیس گفت:در تورنمنت ها هر تیمی کمتر اشتباه کند به فینال رقابت ها می رسد. در همین حال اشتباهات مرحله گروهی برای تیم ها قابلیت جبران بیشتری دارد. اما پرسپولیس باید توجه داشته باشد که جبران اشتباهات در مراحل بالاتر خیلی سخت می شود. چون پرسپولیس در جریان بازی به رقبایش فرصت زیادی نمی داد. معمولاً رقبای پرسپولیس برای گلزنی از ضربات ایستگاهی و شروع مجدد ها استفاده می کردند. این موضوع نقیصه ای است که به خاطر اشتباهات فردی و عدم تمرکز رخ می دهد. این نقیصه را باید کادرفنی پرسپولیس حل کند.بازیکن سال های گذشته پرسپولیس گفت:الهلال عربستان یکی از تیم های با سابقه لیگ قهرمانان آسیاست. وقتی تیمی در عربستان این تیم را شکست می دهد حتما قابلیت های زیادی داشته است. قطعا بازیکنان استقلال تاجیکستان هم قصد دارند نمایش خوبی در لیگ قهرمانان داشته باشند و دیده شوند؛ بنابراین نماینده تاجیکستان را نباید دست کم گرفت.او در پایان گفت:به نظرم پرسپولیس بهترین تیم مرحله گروهی غرب آسیا است و گروه ما هم سخت بود. بعضی گروه ها در حالی لقب مرگ دارند که هیچ تیم قهرمانی در آن حضور ندارد. به نظرم اسم تیم ها اصلا مهم نیست و باید دید در روز مسابقه چه وضعیتی دارند. با این اوصاف پرسپولیس باید توجه داشته باشد که، چون تک بازی است و بازی مرحله حذفی خطرناک است با تمام تمرکز وارد زمین شود و حریف را دست کم نگیرد. اگر شرایط خوب پیش برود شاگردان گل محمدی قهرمانی خودشان را در لیگ برتر هم تکرار می کنند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ادموند بزیک: پرسپولیس بهترین تیم مرحله گروهی غرب آسیا است از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×