روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "رقم قرارداد سرمربی جدید الهلال؛ 13 میلیارد تومان برای 2 ماه!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

رقم قرارداد سرمربی جدید الهلال؛ 13 میلیارد تومان برای 2 ماه!

رقم قرارداد ژوزه مورایس، سرمربی جدید الهلال مشخص شده است.به گزارش طرفداری، نشریه الریاضیه عربستان در خبری اختصاصی رقم قرارداد ژوزه مورایس پرتغالی، سرمربی جدید الهلال را فاش کرد.طبق اعلام این رسانه معتبر سعودی مدت قرارداد دستیار سابق مورینیو با باشگاه متمول الهلال 2 ماهه است. نکته جالب تر این است که این مربی پرتغالی برای این مدت کوتاه مبلغ نجومی نیم میلیون یورو (تقریبا معادل 13 میلیارد تومان) را دریافت می کند.البته در قرارداد مورایس با الهلال بند تمدید وجود دارد و در صورت کسب نتایج رضایت بخش قراردادش تمدید می شود و در غیر این صورت از این تیم می رود.الهلال رقیب استقلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شد. بازی این دو تیم در شهریور است. با توجه به قرارداد دو ماهه و مشروط مربی پرتغالی با الهلال احتمال دارد قبل از دیدار با استقلال مربی جدید دیگری روی نیمکت تیم سعودی بنشیند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " رقم قرارداد سرمربی جدید الهلال؛ 13 میلیارد تومان برای 2 ماه! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×