روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "لیگ قهرمانان آسیا | مرحله یک هشتم و یک چهارم نهایی در قطر برگزار می شود / ادعای خبرنگار عربستانی" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

لیگ قهرمانان آسیا | مرحله یک هشتم و یک چهارم نهایی در قطر برگزار می شود / ادعای خبرنگار عربستانی

ممکن است بازی های مرحله یک هشتم و یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در قطر برگزار شود.به گزارش طرفداری، خالد الشنیف، خبرنگار عربستانی مدعی شد طبق اخباری که از کنفدراسیون فوتبال آسیا درز پیدا کرده، مراحل یک هشتم و یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به صورت متمرکز و در یک کشور بی طرف برگزار می شود. این خبرنگار اعلام کرد کشور بی طرف احتمالاً قطر خواهد بود.پرسپولیس سال گذشته موفق شد در قطر به فینال رقابت ها برسد، این در حالی است که سرخ ها در دور بعد باید میهمان استقلال تاجیکستان باشند و با این تصمیم احتمالی به قطر خواهند رفت. تراکتور هم باید به مصاف النصر عربستان برود که تیم عربستانی میزبان است.استقلال اما امید زیادی به میزبانی از الهلال در تهران دارد که اگر مسابقات در قطر برگزار شود امتیاز میزبانی استقلال از بین خواهد رفت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " لیگ قهرمانان آسیا | مرحله یک هشتم و یک چهارم نهایی در قطر برگزار می شود / ادعای خبرنگار عربستانی از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×