روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "غلامپور: اوضاع استقلال را باید در تاریخ نوشت!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

غلامپور: اوضاع استقلال را باید در تاریخ نوشت!

به گزارش طرفداری و به نقل از میزان، بهزاد غلامپور درباره انتقاد های بازیکنان و مربیان استقلال از مدیریت باشگاه گفت:همه صحبت کردند و دیگر نمی دانم باید چه چیزی بگویم. این همه صحبت می کنیم فایده ای نداشته است. آقایان یکبار به خاطر برد دربی تبریک نگفتند، حداقل به هواداران تبریک می گفتید.او افزود:مگر می شود تیمی این همه مشکل داشته باشد. باید اوضاع استقلال را در تاریخ نوشت. اگر مجیدی را نمی خواهند چرا استقلال را اذیت می کنید. بگویید نمی خواهیم تا خیال همه راحت شود. مربی استقلال در خصوص آمادگی این روز های سیدحسین حسینی درون دروازه استقلال تصریح کرد:حسینی نتیجه صبر و تلاش خود را گرفت. هر بازیکنی صبر کند، تلاش کند می تواند حقش را بگیرد. من گفته بودم کاری به حرف های دیگران و صفحات مجازی ندارم و کارم را می کنم. ما دو دروازه بان خوب داریم که در کنار رقابت با یکدیگر دوست هم هستند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " غلامپور: اوضاع استقلال را باید در تاریخ نوشت! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×