روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "چرا فرشاد ماجدی از کادر فنی استقلال جدا شد؟" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

چرا فرشاد ماجدی از کادر فنی استقلال جدا شد؟

به گزارش طرفداری، دلیل جدایی فرشید ماجدی از کادر فنی استقلال به یک موضوع مهم بر می گردد.فرهاد مجیدی روز گذشته در مصاحبه ای مفصل با رسانه ها اعلام کرد برای او نظم و انضباط از همه چیز مهمتر است تا جایی که فرشاد ماجدی دوست 10 ساله اش را به دلیل ترک اردوی استقلال از کار برکنار کرده است.اما پشت پرده جدایی ماجدی چه بود؟ در بازی استقلال برابر آلومنیوم اراک فرشاد ماجدی همراه علی غفار، مدیر رسانه ای استقلال زودتر از تیم به اراک رفتند تا در نشست خبری و جلسه هماهنگی قبل از بازی شرکت کنند.زمانی که کاروان استقلال به اراک رسید، به شکلی عجیب محوطه هتل شلوغ بود و حدود 300 نفر از کسانی که خود را هوادار استقلال معرفی کرده بودند، در محوطه حضور داشتند و دور بازیکنان را شلوغ کرده بودند.این موضوعی بود که باعث عصبانیت و بازخواست ماجدی از سوی مجیدی شد. در ادامه این موضوع باعث دلخوری شدید مربی استقلال شد و او شبانه اردو را ترک و به تهران برگشت.بیشتر بخوانید:فرشاد ماجدی: آقای مجیدی، رفتارهای مغرورانه و متکبرانه شما باعث شد از استقلال بروم

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " چرا فرشاد ماجدی از کادر فنی استقلال جدا شد؟ از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×