روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "ناصر فریادشیران: آقای نظری، شما چه دستاوردی در استقلال داشتید؟" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ناصر فریادشیران: آقای نظری، شما چه دستاوردی در استقلال داشتید؟

به گزارش طرفداری و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، ناصر فریاد شیران معاون اجرایی باشگاه استقلال در واکنش به صحبت های حجت نظری در رادیو ورزش علیه کادر مدیریتی این باشگاه گفت:شما در انتخابات شورای شهر رد صلاحیت شده اید و حالا با دور ماندن از صندلی های سیاسی که به ایشان اعتبار بخشیده بودند، گویا پیش از پایان کار شورای محترم شهر تهران، وقت زیادی برای اظهار نظر کردن درباره استقلال و رصد فعالیت ها باشگاه دارند و ای کاش در دوران حضور خود در باشگاه نیز چنین رویکردی را دنبال می کردید و بیش از آنکه به دنبال توطئه چینی، انتخاب نیروهای مختلف در تمامی سمت های باشگاه برای نفوذ به باشگاه و موضوعاتی از این دست باشند، یک مقدار از بار روی دوش باشگاه بر می داشتید.فریاد شیران در بخش بعدی صحبت های خود با اشاره به اتفاقات رخ داده درباره ورزشگاه امام رضا(ع) افزود:شما اگر دلسوز باشگاه استقلال بودید، چرا به دنبال فریب باشگاه بودید تا مجموعه ورزشی امام رضا(ع) را از باشگاه پس گرفته و محلی که امید نوباوگان، نونهالان، نوجوانان و جوانان فوتبال ایران است را نابود کنید؟ دروغ های شما در ماجرای آکادمی تا آنجا پیش رفت که حتی بخشی از زمین چمن مجموعه را نیز دوستان شما جمع کردند و بردند و اگر ورود به موقع باشگاه نبود، اکنون مجموعه امام رضا(ع) حتی زمین چمن نیز نداشت. این مجموعه پایگاه بازیکن سازی باشگاه استقلال است و نتایج درخشانی در این مجموعه با تلاش و زحمات کادرفنی و بازیکنان و حمایت های مدیرعامل به دست آمد و شما به دنبال نابودی آن بودید زیرا عقده ها و خواسته های شخصی را در کارهای اجرایی باشگاه وارد می کردید.او افزود:برای من جای تعجب دارد که چرا رادیو ورزش از شما به عنوان سخنگوی باشگاه دعوت به حضور روی خط برنامه کردند و به عقیده بنده بهتر است شما با کارنامه ای که به جا گذاشته اید، سکوت کنید و در مسائل مربوط به استقلال دخالت نکنید.فریاد شیران با انتقاد از عملکرد نظری در دوران حضور در استقلال، تصریح کرد:شما در مدت زمان حضور در استقلال به عنوان عضو هیات مدیره چه دستاوردی داشتید؟ خود شما باید پاسخگوی مشکلات استقلال باشید اما حالا که نزدیک به یک ماه است از باشگاه جدا شده اید، به عنوان مخالف و منتقد صحبت می کنید؟ در تمام مدت حضور در استقلال به دنبال تحمیل دوستان خود در عنوان های مختلف بودید و البته که حاشیه های فراوانی برای استقلال ساختید و در کشور عربستان و در جریان لیگ قهرمانان آسیا باعث خشم و ناراحتی سرمربی محترم تیم نیز شدید.معاون اجرایی باشگاه استقلال در پایان گفت:آقای نظری! به عنوان کلام پایانی به یاد داشته باشید، برنده این فضا سازی ها و صحبت ها قطعا شما نخواهید بود اما مطمئنا استقلال از حضور شما و رفتار شما بعد از جدایی از باشگاه صدمه های زیادی دیده و خواهد دید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ناصر فریادشیران: آقای نظری، شما چه دستاوردی در استقلال داشتید؟ از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×