روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "علی فتح‌ الله‌ زاده: مجیدی و مددی به خاطر هواداران، اختلافات را کنار بگذارند" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

علی فتح‌ الله‌ زاده: مجیدی و مددی به خاطر هواداران، اختلافات را کنار بگذارند

به گزارش طرفداری، علی فتح الله زاده درباره تحریم تمرین روز گذشته استقلال از سوی بازیکنان و ادامه انتقادهای فرهاد مجیدی از احمد مددی مدیرعامل این باشگاه به تسنیم گفت:متأسفانه بین مدیریت و کادر فنی فاصله ای افتاده است و اگر صحبتی انجام دهم ممکن است نتیجه خوبی نداشته باشد.او افزود:باشگاه استقلال در آستانه کسب جام قهرمانی حذفی است. در اختلافات فصل گذشته بین احمد سعادتمند مدیرعامل پیشین استقلال و مجیدی خواهش کردم این اختلافات کنار گذاشته شود و از آنها خواستم زمانی که قهرمانی حاصل شد، بنشینند و صحبت های شان را انجام می دهند. امسال دوباره چنین وضعیتی تکرار شده است. مجیدی خیلی سختی کشیده است و مربی مثل او ندیدم که از خودش مایه بگذارد و پاداش برای بازیکنان در نظر بگیرد.مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال از مدیرعامل کنونی و سرمربی استقلال خواست سعه صدر داشته باشند و گفت:از مددی و مجیدی خواهش می کنم به اختلافات نپردازند. بازیکنان هم همانطور که باغیرت بازی کردند تا هواداران پشت آنها باشند، در این چند بازی آخر هم باغیرت عمل کنند. پس از مسابقات می توان حرف های زیادی زد. من خودم حرف های زیادی برای گرفتن دارم که چه بلاهایی سر استقلال آورده اند، اما امروز به خاطر استقلال خواهش می کنم کسی صحبت نکند. مجیدی صبرش را بیشتر کند و مددی هم تلاش کند دوباره به تیم نزدیک شود.فتح الله زاده در پایان گفت:اگر تیم تمرکز نداشته باشد، به مشکل می خورد. این استقلال و این مجیدی شایستگی گرفتن یک جام را دارند. تیمی که پرسپولیس را با آن بازیکنان و امکانات شکست می دهد می تواند مقابل تیم های دیگر نیز برنده باشد. آرزو می کنم استقلال فعلی با مجیدی جام قهرمانی حذفی را بگیرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " علی فتح‌ الله‌ زاده: مجیدی و مددی به خاطر هواداران، اختلافات را کنار بگذارند از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×