روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "لغو نشست خبری استقلال برای سومین بازی پیاپی" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

لغو نشست خبری استقلال برای سومین بازی پیاپی

امروز کادرفنی استقلال در نشست خبری قبل از بازی با نفت مسجد سلیمان در هفته بیست و هشتم لیگ برتر شرکت نمی کنند.به گزارش طرفداری، استقلال فردا در هفته بیست و هشتم لیگ برتر به مصاف نفت مسجد سلیمان می رود و طبق اعلام سازمان لیگ قرار است امروز از ساعت 17 نشست خبری این بازی برگزار شود.با این حال مثل دو بازی گذشته، هیچ یک از اعضای استقلال قرار نیست در نشست خبری قبل از این بازی شرکت کنند.رسانه رسمی باشگاه استقلال در این خصوص نوشت:با اعلام فرهاد مجیدی، ایشان و دستیارانش ضمن عذرخواهی از اهالی محترم رسانه و عوامل برگزاری نشست های خبری، جهت حمایت از حقوق بازیکنان استقلال و اعتراض به شرایط موجود، در نشست خبری پیش از بازی با نفت مسجد سلیمان شرکت نخواهند کرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " لغو نشست خبری استقلال برای سومین بازی پیاپی از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×