روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "تلاش فرهاد مجیدی برای برگزاری تمرین آخر" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تلاش فرهاد مجیدی برای برگزاری تمرین آخر

به گزارش طرفداری، فرهاد مجیدی در تلاش است تمرین امروز استقلال برگزار شود.در تمرین روز گذشته استقلال بازیکنان این تیم حاضر نشدند تمرین کنند و در حضور رسانه ها تعدادی از آنها علیه مدیریت باشگاه مصاحبه کردند.این اتفاق در شرایطی افتاد که استقلال باید در هفته بیست و هشتم لیگ برتر به مصاف نفت مسجدسلیمان برود و هنوز مشخص نیست آیا تمرین امروز آبی ها برگزار می شود یا نه.در این بین شنیدیم فرهاد مجیدی در تلاش است بازیکنان استقلال را مجاب کند امروز در تمرین شرکت کنند تا آبی ها با آمادگی نسبی به مصاف نفت مسجدسلیمان در هفته بیست و هشتم لیگ برتر بروند.بیشتر بخوانید:فرهاد مجیدی: مددی یک تبریک هم بابت برد دربی نگفت؛ فقط منتظر باخت استقلال هستند

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تلاش فرهاد مجیدی برای برگزاری تمرین آخر از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×