روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "ضیا عربشاهی: فرزاد مجیدی با این حرف‌ ها محبوب نمی‌ شود/ کدام مربی استقلالی موفق بوده؟" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ضیا عربشاهی: فرزاد مجیدی با این حرف‌ ها محبوب نمی‌ شود/ کدام مربی استقلالی موفق بوده؟

به گزارش طرفداری، ضیا عربشاهی در خصوص بازی پرسپولیس مقابل ماشین سازی تبریز به میزان گفت:متاسفانه در فضای مجازی افرادی این بازی را بیش از حد بزرگ و حساس کرده اند. ماشین تیم بزرگ و ریشه داری است و همواره عملکردشان را تحسین کرده ام، آنها خوب بازی می کنند، اما نتیجه نمی گیرند. چرا باید به تیم سقوط کرده مقابل پرسپولیس پاداش بدهند؟ فکر نمی کنم پاداش از سوی سپاهان باشد و ساکت و مجموعه این تیم این کار را نمی کنند.عربشاهی افزود:پرسپولیس شخصیت بزرگی دارد و ۸-۷ بازیکن این تیم ملی پوش هستند. آنها باید ۳ بازی باقی مانده را با گل های زیاد ببرند و اولین ضربه را باید به ماشین سازی بزنند. تیم باید ترس را کنار بگذارد و از همان اول پرس کند و در ۲۰ دقیقه اول با ۲ گل کار را به پایان ببرد. باید شخصیت بزرگ پرسپولیس را به همه نشان دهند.پیشکسوت پرسپولیس درباره صحبت های فرزاد مجیدی که گفته بود اگر چند داور مثل فغانی داشتیم استقلال با ۱۰ اختلاف امتیاز قهرمان لیگ می شد، گفت:با این کلمات نمی توان پیش هوادار محبوب و قشنگ شد! با خوب نتیجه گرفتن خود را محبوب کنید نه با این صحبت ها. در لیگ برتر و لیگ یک مربیان استقلالی زیادی حضور دارند. کدامیک از آنها موفق بوده و کار بزرگی کرده است؟عربشاهی در واکنش به چالش سرخابی ها در اینستاگرام و توهین هایی که صورت می گیرد تصریح کرد:زمان ما فضای مجازی نبود، اما روزنامه و نشریات بودند و طوری صحبت می کردیم که حریف ناراحت نشود و احترام گذاشتن بلد بودیم. در بازی های رو در رو رقیب بودیم، اما در تیم ملی و خارج از زمین رفیق. بازیکنان و مربیان با ماهی ۲ میلیون تومان ادمین استخدام می کنند و هر صحبتی را انجام می دهند. به جای این کار ها منش و اخلاق ورزشی خود را نشان دهید. احترام ها از بین رفته و کسی با توهین کردن متعصب نمی شود، متعصب کسی است که در زمین چمن تمام تلاش خود را بکند. اگر مربی و مدیر با بازیکن برخورد کرده و او را جریمه و تنبیه کنند، او جرات نمی کند این حرکات را ادامه دهد.پیشکسوت پرسپولیس در خصوص محرومیت و غیبت یحیی گل محمدی در بازی مقابل ماشین سازی عنوان کرد:ما بهترین بازیکنان را در زمین و روی نیمکت داریم و فقط باید این بازیکنان به نحو احسن هدایت و مدیریت شوند. باید بهترین نفرات در زمین قرار گیرند و مثلا بازیکنی مثل سعید آقایی یا مهاجمان و وینگر های خوب تیم بیرون نمانند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ضیا عربشاهی: فرزاد مجیدی با این حرف‌ ها محبوب نمی‌ شود/ کدام مربی استقلالی موفق بوده؟ از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×