روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "دیدار با شهریار به روایت تصویر / گزارش تصویری از گفتگوی طرفداری با علی دایی" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

دیدار با شهریار به روایت تصویر / گزارش تصویری از گفتگوی طرفداری با علی دایی

روز شنبه 26 تیر تیم طرفداری برای ضبط برنامه تیم منتخب و برترین های قرن ورزش ایران به دفتر علی دایی در تهران رفت. علی دایی تا آن روز هر 85 رای پست مهاجم در 85 فرم نظرخواهی پروژه بزرگ برترین های قرن را به خود اختصاص داده بود. همچنین شهریار فوتبال ایران در بخش برترین بازیکنان قرن بیشترین امتیاز را با اختلاف بالا نسبت به نفر دوم، دارد. این برنامه در دو بخش تقدیم مخاطبان طرفداری شد. در بخش اول منتخبی از صحبت های اهالی فوتبال در خصوص علی دایی را به ایشان نشان دادیم و در پاسخ شهریار فوتبال ایران ضمن تشکر پیامی به خانواده فوتبال ایران و رای دهندگان داد. در بخش دوم نیز تصاویری از دوران بازیگری علی دایی در تیم ملی، بایرن مونیخ، هرتابرلین، پرسپولیس، بانک تجارت و استقلال اردبیل را به ایشان نشان دادیم. علی دایی هم این تصاویر را برای مخاطبان رسانه طرفداری امضا کرد و هم از خاطرات آن روزها گفت. چند پیراهن کلاسیک تیم ملی ایران از جمله پیراهن جام جهانی 98 و بازی با استرالیا همراه خود به دفتر علی دایی بردیم تا پس از چند پیشکسوت فوتبال ایران، شهریار هم روی این پیراهن ها امضا کند. این برنامه با کمک و همکاری مسعود اشکبوس و محمد رجبی ضبط شد و رسانه طرفداری از زحمات این دو عزیز قدردانی می کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " دیدار با شهریار به روایت تصویر / گزارش تصویری از گفتگوی طرفداری با علی دایی از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×