روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال با 2 غایب برابر نفت مسجد سلیمان" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال با 2 غایب برابر نفت مسجد سلیمان

به گزارش طرفداری، عارف غلامی و هروویه میلیچ تنها غایبان استقلال در بازی با نفت مسجد سلیمان خواهند بود.استقلال در شرایطی فردا در هفته بیست و هشتم لیگ برتر به مصاف نفت مسجد سلیمان می رود که فرهاد مجیدی بعد از مدت ها تقریبا تیم کامل خود را در اختیار دارد.استقلال برای بازی فردا برابر نفت مسجد سلیمان تنها عارف غلامی و هروویه میلیچ را در اختیار ندارد و سایر نفرات این تیم آماده هستند تا در صورت نیاز در ترکیب ثابت استقلال به میدان بروند.گفتنی است هروویه میلیچ مدت زیادی است به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش ایران را ترک کرده است. همچنین عارف غلامی هم در جریان دیدار با پرسپولیس در جام حذفی رباط صلیبی داد تا بین 6 تا 9 ماه از میادین دور باشد.بیشتر بخوانید:میلیچ: مجیدی می تواند مربی بعدی تیم ملی ایران باشدعارف غلامی: 5 روز دیگر جراحی می کنم

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال با 2 غایب برابر نفت مسجد سلیمان از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×