روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "خبر عجیب از سایپا؛ سعید اخباری در آستانه عقد قرارداد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

خبر عجیب از سایپا؛ سعید اخباری در آستانه عقد قرارداد

به گزارش طرفداری، فراز کمالوند که تصور می کرد می تواند سایپا را از خطر سقوط نجات بدهد، از استقلال جدا شد و روی نیمکت سایپا نشست اما همکاری با این مجموعه به ضرر جفت شان تمام شد. سایپا فانوس سقوط را زمین نگذاشت و فراز کمالوند هم اصرار به جدایی کرد. سایپا بعد از جدایی فراز کمالوند، بلافاصله سراغ رسول خطیبی رفت اما مذاکره با خطیبی با وجود توافق اولیه به عقد قرارداد منجر نشد و سایپایی ها با عبدالله ویسی وارد مذاکره شدند. نام هایی مثل محسن بیاتی نیا هم برای هدایت سایپا مطرح بود و خیلی ها تصور می کردند با توجه به شناختی که بیاتی نیا از مجموعه دارد، هیات مدیره و مدیرعامل سایپا هدایت این تیم را به او که مدیر آکادمی سایپا است، بسپارند اما دقایقی قبل خبر رسید هیات مدیره سایپا قصد دارد هدایت این تیم را در سه بازی پایانی فصل به سعید اخباری بسپارد. سعید اخباری در لیگ بیستم دو مقطع هدایت ماشین سازی تبریز را برعهده داشت و این که مدیران سایپا حالا برای نجات تیم از رده پانزدهم جدول سراغ مربی جوانی رفته اند که روی نیمکت تیم شانزدهم جدول می نشست، در نوع خود جالب است. به نظر می رسد سایپا با سقوط کنار آمده باشد. در این هفته های پایانی و به جای فراز کمالوند، سایپا به کسی نیاز دارد که به این تیم شوک وارد کند تا تیم از این غفلت و رخوتی که دچارش شده نجات پیدا کند.بازیکن سایپا چگونه می تواند بپذیرد جوانی که روی نیمکت تیم شانزدهم جدول می نشست، توان نجات سایپا از رده پانزدهم و رساندن تیم به رتبه چهاردهم و بقا را دارد؟ سعید اخباری که به عنوان آنالیزور و دستیار با مجید جلالی همکاری می کرد، مربی جوان و آینده داری است. آینده متعلق به همین مربیان بادانش و اهل مطالعه است اما شرایط امروز سایپا به گونه ای نیست که تیمش را به دست مربی آینده دار بسپارد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " خبر عجیب از سایپا؛ سعید اخباری در آستانه عقد قرارداد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×