روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "احمد مددی برنامه ای برای استعفا ندارد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

احمد مددی برنامه ای برای استعفا ندارد

به گزارش طرفداری، با وجود موضع گیری رسمی فرهاد مجیدی و تعدادی از بازیکنان استقلال بعید است احمد مددی از سمت خود استعفا کند.روز گذشته تمرین استقلال در شرایطی با حضور اصحاب رسانه برگزار شد که فرهاد مجیدی، صالح مصطفوی، فرشید اسماعیلی، داریوش شجاعیان، ارسلان مطهری، مهدی قائدی و محمد دانشگر واکنش تندی به شرایط مدیریتی باشگاه استقلال داشتند.این موضوع باعث شد اینطور به نظر برسد احمد مددی برای رها شدن از فشار شدیدی که این روزها درگیر آن است، از سمت خود استعفا می کند.با این حال شنیدیم مددی تا این لحظه تصمیمی برای استعفا از سمت خود نگرفته و همچنان امیدوار است بتواند شرایط باشگاه را سر و سامان بدهد.مددی اعتقاد دارد در این فصل 70 میلیارد پول به باشگاه تزریق کرده اما به دلیل بدهی های زیادی که استقلال داشته، بازیکنان بخش کمی از قراردادهای خود را دریافت کرده اند.بیشتر بخوانید:احمد مددی: مسببان مشکلات امروز استقلال تبدیل به منتقدان دلسوز شده اند!

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " احمد مددی برنامه ای برای استعفا ندارد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×