روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "رقابت پرسپولیس و استقلال در بازی های خارج از خانه" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

رقابت پرسپولیس و استقلال در بازی های خارج از خانه

به گزارش طرفداری، در این فصل از رقابت های لیگ برتر، تیم پرسپولیس 13 بازی خارج از خانه برگزار کرده و 20 امتیاز گرفته است. گل محمدی و شاگردانش امیدوار هستند تا با پیروزی مقابل ماشین سازی صاحب 23 امتیاز از 14 بازی شوند.در آن سو تیم استقلال هم با 14 بازی 23 امتیازی است اما با توجه به تفاضل گل بهتر، حتی در صورت پیروزی شاگردان یحیی گل محمدی هم آبی پوشان احتمالا در جدول بازی های خارج از خانه بالاتر از سرخ ها قرار می گیرند. هرچند هر دو تیم هنوز یک بازی خارج از خانه دیگر تا پایان رقابت های لیگ بیستم در پیش دارند؛ استقلال با نساجی، پرسپولیس با پیکان.گفتنی است بهترین تیم خارج از خانه تیم سپاهان است که تا به این جای کار از 13 بازی 25 امتیاز اندوخته و دو بازی خارج از خانه نیز مقابل پدیده و استقلال پیش رو دارد.حالا باید دید در نهایت کدام تیم عنوان بهترین تیم خارج از خانه را در لیگ بیستم از آن خود خواهد کرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " رقابت پرسپولیس و استقلال در بازی های خارج از خانه از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×