روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "صالح مصطفوی: احترام زیادی برای نفت مسجدسلیمان قائلیم" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

صالح مصطفوی: احترام زیادی برای نفت مسجدسلیمان قائلیم

صالح مصطفوی، مربی استقلال در نشست خبری پیش از مصاف با نفت مسجد سلیمان در ابتدا درباره درگذشت دکتر حمیدرضا صدر گفتگو کرد.به گزارش طرفداری، مصطفوی اظهار داشت: در ابتدا می خواهم ضایعه درگذشت آقای حمیدرضا صدر را خدمت همه جامعه فوتبال اصحاب رسانه و هواداران فوتبال تسلیت بگویم. واقعا فوتبال ما یک شخصیت بی نظیری را از دست داد، ای کاش همه انسان ها در فوتبال از صداقت ایشان درس می گرفتند. ایشان همیشه با صداقت و انرژی طوری بودند که انسان از صحبت هایشان لذت می برد. اگر ایشان در بین ما بودند درباره ایتالیا در این مسابقات یورو حرف های جالبی داشتند. این ضایعه را به جامعه ورزش تسلیت می گویم.او درباره بازی فردا گفت: امیدوارم بازی تماشاگر پسندی شود. تیم حریف قابل احترام است و امیدوارم که بازی فردا بازی خوبی باشد.مصطفوی درمورد تقابل با فکری و تیمش همچنین عنوان کرد:ما احترام خیلی زیادی قائلیم و تیم بسیار خوبی هستند و امیدوارم بازی فردا بازی خوبی از آب در بیاید.مربی استقلال درمورد اینکه شرایط استقلال نسبت به روز گذشته تغییری داشته یا خیر، گفت:من اینجا آمدم که درباره مسائل فنی صحبت کنم و اگر سوال فنی باشد پاسخ می دهم.مربی استقلال درباره اینکه به بازی های پایانی لیگ نزدیک شده ایم، گفت:تمام بازی ها برای هواداران محترم است و ما تلاش داریم که در تمامی مسابقات تمام انرژی مان را بکار بگیریم.او درباره اینکه تیم نفت سه بازی گذشته را با شکست پشت سر گذاشته همچنین گفت: تیم نفت تیمی خوب است و ما برای کسب نتیجه تمام تلاشمان را انجام خواهیم داد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " صالح مصطفوی: احترام زیادی برای نفت مسجدسلیمان قائلیم از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×