روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "اتفاق عجیب در پرونده بازیکن آکادمی کیا / مظنون در تست dna شرکت نکرد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

اتفاق عجیب در پرونده بازیکن آکادمی کیا / مظنون در تست dna شرکت نکرد

کمیته انضباطی هیات فوتبال تهران مدتی قبل با تایید صغر سنی بازیکنی به نام محمد صدرا طاهر اسمعیل (استفاده برادر بزرگتر ازشناسنامه برادر کوچکتر) ، امتیازات تیم آکادمی کیا در بازی های رو در رو مقابل شاکیان پرونده این بازیکن را کسر کرد تا قهرمانی این تیم در رده نوجوانان پس گرفته شده و تیم استقلال به عنوان قهرمان معرفی شود.به گزارش طرفداری و به نقل از فارس، پس از بررسی مجدد پرونده این بازیکن در کمیته استیناف هیات فوتبال تهران، این کمیته با درخواست شاکیان دستور داد از محمد صدرا طاهر اسمعیل و همچنین فردی که شناسنامه ای به نام محمدرضا طاهر اسمعیل دارد(برادر کوچک تر) تست DNA گرفته شود تا هویت و نسبت خانوادگی این نفرات مشخص شود.امروز برخی از شاکیان پرونده همراه نماینده کمیته استیناف هیات فوتبال، محمد صدرا طاهر اسمعیل و پدر این بازیکن برای این نمونه گیری در مرکز ژنتیک پزشکی تهران حاضر شدند اما خبری از حضور فردی که شناسنامه اش به نام محمدرضا طاهر اسمعیل است نبود.مجید آزادی، سرپرست تیم نوجوانان پیکان در گفت و گو با فارس، ضمن تایید این موضوع اظهار داشت:قرار بود امروز سه نفر یعنی محمدرضا و محمد صدرا طاهر اسمعیل همراه با پدر خانواده تست DNA بدهند اما فردی که خودش را محمدرضا معرفی کرده و هویت وی مورد اعتراض ما است، در این تست شرکت نکرد. در حقیقت فقط محمد صدرا طاهر اسمعیل به همراه پدرش تست DNA دادند. دلیل شان هم این بود که فرد سوم به دلیل اعتیاد توانایی حضور در تست را ندارد و برای تست دادن باید پول دریافت کند.وی افزود:پس از این اتفاق هاشمی، رئیس کمیته استیناف هیات فوتبال به نماینده اش اعلام کرد از همان دو نفر تست گرفته شود تا پس از آن ببینیم چه اتفاقی رخ می دهد اما صورت جلسه را امضاء نکرده و گفتیم قبول نمی کنیم تست DNA بدون حضور فردی با هویت شناسنامه ای محمدرضا طاهر اسمعیل گرفته شود. اعتقاد داریم فردی که نام شناسنامه اش این است، هویت دیگری دارد و شناسنامه جعلی است و این موضوع با تست DNA مشخص می شود.سرپرست تیم نوجوانان پیکان اضافه کرد:اکنون از نهادهای ذی صلاح می خواهیم به این موضوع ورود کرده و از این فرد تست DNA بگیرند زیرا باید مشخص شود فردی که شناسنامه اش به نام محمد رضا طاهر اسمعیل است، آیا متعلق به این خانواده است یا این شناسنامه جعلی است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " اتفاق عجیب در پرونده بازیکن آکادمی کیا / مظنون در تست dna شرکت نکرد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×