روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "شیخ دیاباته نیمکت نشین باقی می ماند" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

شیخ دیاباته نیمکت نشین باقی می ماند

به گزارش طرفداری، شیخ دیاباته بازی با نفت مسجد سلیمان هم نیمکت نشین خواهد بود.شیخ دیاباته بازیکنی است که بعد از تعطیلات، دیرتر از سایر بازیکنان به تمرین استقلال اضافه شد و با وجود تمرینات فشرده هنوز بدنش با شرایط ایده آل فاصله زیادی دارد.دیاباته در بازی با سایپا در هفته بیست و هفتم لیگ برتر دقایقی به میدان رفت و در بازی با پرسپولیس در جام حذفی هم اصلا فرصت بازی کردن پیدا نکرد.شیخ دیاباته در بازی فردا برابر نفت مسجد سلیمان نیمکت نشین خواهد بود اما او این فرصت را دارد تا به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شود.در این بین گفته می شود استقلال با زوج مطهری و قائدی بازی را شروع می کند ضمن اینکه آبی ها آرمان رمضانی را هم روی نیمکت خواهند داشت.بیشتر بخوانید:چرا شیخ دیاباته برابر پرسپولیس بازی نکرد؟

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " شیخ دیاباته نیمکت نشین باقی می ماند از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×