روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "پرسپولیس برای تکرار تاریخ می آید" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پرسپولیس برای تکرار تاریخ می آید

به گزارش طرفداری پرسپولیس در سال 1374 در هفته 29 مسابقات فوتبال لیگ آزادگان برابر ماشین سازی برنده شد، با این برد پرسپولیس عنوان قهرمانی در مسابقات فوتبال لیگ را به دست آورد. گل برتری پرسپولیس را محمود شافعی زد.در سال 1396 و در روز 27 فروردین ماه، پرسپولیس برابر ماشین سازی در تبریز 2-0 برنده شد و با این برد قهرمانی پرسپولیس در مسابقات فوتبال لیگ برتر کشور قطعی شد.گلهای پرسپولیس را در این بازی مهدی طارمی و علی علیپور وارد دروازه حریف کردند.حالا پرسپولیس یک بازی دیگر با ماشین سازان دارد و این تیم می تواند یک بار دیگر پلی برای رسیدن سرخ ها به عنوان قهرمانی باشد. پرسپولیس اگر بتواند از سد ماشین سازی عبور کند، یک گام دیگر به تکرار قهرمانی نزدیک تر می شود ولی سپاهان هم از آن سو آماده است تا سرخ پوشان بلغزند و جایگاه صدرنشینی را به دست بیاورند.پس از این بازی پرسپولیس باید به مصاف تراکتور و پیکان برود و در آن سو سپاهان بعد از بازی با پدیده باید به مصاف ذوب آهن و استقلال برود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پرسپولیس برای تکرار تاریخ می آید از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×