روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "تکسیرای برزیلی با ۱۳ میلیون یورو به الهلال پیوست" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تکسیرای برزیلی با ۱۳ میلیون یورو به الهلال پیوست

به گزارش طرفداری، براساس گزارش روزنامه های چینی و همچنین به نوشته پایگاه خبری سعودی اسپورت الکس تکسیرا مهاجم 31 ساله برزیلی با قراردادی دو ساله به ارزش 13 میلیون یورو و به عنوان بازیکن آزاد به الهلال پیوست.این بازیکن که توانایی بازی در پست های نوک حمله، وینگر چپ و همچنین پشت مهاجم را دارد سابقه حضور در باشگاه واسکودوگامای برزیل، پنج قهرمانی در لیگ اوکراین به همراه شاختار دونتسک و قهرمانی در لیگ چین را در کارنامه داشته است.با پیوستن تکسیرا به باشگاه الهلال و با توجه به حضور موسی مارگا که به تازگی از پورتو به این تیم پیوسته احتمال جدایی بافتیمی گومیس مهاجم فرانسوی از جمع آبی پوشان قوت گرفته است. الهلال عربستان با هدایت ژاردیم پرتغالی اردوی آماده سازی پیش فصل را در اتریش برپا کرده و برای دیدار با استقلال ایران در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا آماده می شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تکسیرای برزیلی با ۱۳ میلیون یورو به الهلال پیوست از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×