روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "پاشازاده: استقلال باید قهرمان جام حذفی شود" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پاشازاده: استقلال باید قهرمان جام حذفی شود

او افزود:دو تیم با بازیکنان زیادی در خط هافبک در زمین حاضر شدند و تراکم نفرات در این منطقه حکایت از این داشت که مجیدی و گل محمدی به دنبال این هستند اجازه طراحی حملات را از یکدیگر بگیریم.پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد:یکی از اتفاقات خوبی که برای استقلال در بازی با پرسپولیس افتاد حضور بابک مرادی در زمین بود و باعث شد که جناح چپ آبی پوشان تقویت شود.او تصریح کرد:در زدن پنالتی تمرکز بازیکنان و دروازه بان نقش مهمی دارد که خوشبختانه استقلال در این عوامل عالی عمل کرد و بازی بزرگ را به پیروزی پشت سر گذاشت.پاشازاده تاکید کرد:استقلال حالا که پرسپولیس را برده باید تا قهرمانی پیش برود و حیف است اتفاقات پارسال رخ داده و جام را از دست بدهد.بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت:تمامی عوامل باشگاه باید از این تیم حمایت کنند و دست به دست هم بدهند تا استقلال حداقل در این فصل یک جام با ارزش به دست آورد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پاشازاده: استقلال باید قهرمان جام حذفی شود از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×