روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "پیمان صاحب جمعی: با این وضعیت جنازه استقلال به الهلال می‌رسد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پیمان صاحب جمعی: با این وضعیت جنازه استقلال به الهلال می‌رسد

به گزارش طرفداری، پس از پیروزی استقلال در دربی حذفی مقابل پرسپولیس، مشکلات انباشته این تیم سر باز زد و در روزی که حضور اصحاب رسانه و حتی هواداران سر تمرین آزاد اعلام شد، آبی پوشان مقابل دوربین ها دست به اعتصاب زده و سپس هر یک از اعضای تیم به نوبه خود مصاحبه های تندی علیه مدیریت باشگاه انجام دادند که مهم ترین مصاحبه از سوی فرهاد مجیدی سرمربی تیم صورت گرفت.در خصوص شرایط و مشکلات آبی پوشان، پیمان صاحب جمعی مدافع سابق استقلال به مهر گفت:متاسفانه افرادی که برای این باشگاه تصمیم می گیرند بدترین شکل ممکن را برای اداره پر افتخار ترین باشگاه ایرانی در آسیا انتخاب کرده اند و اتفاقی افتاده که نمی شود و نمی توان به مجیدی و بازیکنانش حق نداد.پیشکسوت استقلال در خصوص اختلاف مجیدی و کارگزار این باشگاه گفت:طبیعی است که باید حق را به سرمربی داد. مگر می شود اسپانسر شوی و در امور فنی دخالت کنی؟ هیچ اسپانسری نباید سر استقلال منت بگذارد چون ده ها برابر آنچه در این باشگاه هزینه می کند، بهره برداری تبلیغاتی دارد. در واقع مبالغی که از سوی اسپانسرها وارد این باشگاه می شود اصلاً هزینه نیست، بلکه سرمایه گذاری است و از همین رو هیچ اسپانسری نمی تواند و نباید بر سر باشگاه منت بگذارد.صاحب جمعی گفت:در این باشگاه یک جای کار می لنگد که همه تیم یک صدا به شرایط اعتراض دارند. پول خیلی مهم است اما همانطور که بازیکنان گفتند از پول مهم تر، احترام است. بنا بر ادعای سرمربی و چند بازیکن، همین احترام هم در باشگاه نیست. واقعاً چرا نباید باشگاه بابت پیروزی در دربی به تیم خودش تبریک بگوید؟ حتی اگر با بازیکنان و مجیدی هم مشکل دارند آیا نباید به هواداران تبریک بگویند؟او افزود:صحبت های مجیدی از مشکلات درونی آبی پوشان پرده برداشت و تیم با این مشکلات نمی تواند برای دیدار با الهلال به آمادگی مطلوب برسد. واقعاً الان سرمربی با این شرایط چه برنامه ریزی می تواند برای آن بازی داشته باشد؟ این اتفاقات می افتد که شائبه ضعیف سازی استقلال پیش می آید و قوت می گیرد. با این روش جنازه استقلال به مصاف الهلال عربستان می رود.مدافع سابق آبی پوشان گفت:این تیم ۳ شنبه با نفت مسجد سلیمان بازی مهمی دارد و چطور باید با این شرایط روحی و بدون تمرین به این دیدار مهم بروند؟ حتی اگر به لحاظ جدولی این بازی برای استقلال اهمیت نداشته باشد، که اصلاً این طور نیست، نتیجه بازی برای تیم های پایین جدول بسیار مهم است.صاحب جمعی گفت:عجیب ترین بخش ماجرا اینجاست که هرچقدر این اعتراضات از سوی هواداران، پیشکسوتان، بازیکنان و مربیان شدت می گیرد، بیشتر شنیده نمی شود و همچنان یک بی اهمیتی خاصی نسبت به اتفاقات استقلال به چشم می خورد که جای تعجب و سئوال دارد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پیمان صاحب جمعی: با این وضعیت جنازه استقلال به الهلال می‌رسد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×