روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "رویارویی علنی شد؛ اتحاد پرسپولیسی ها علیه شبکه سه" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

رویارویی علنی شد؛ اتحاد پرسپولیسی ها علیه شبکه سه

به گزارش طرفداری، بازی پرسپولیس باز هم قرار است از شبکه ورزش پخش شود و این اصلا خوشایند هواداران پرسپولیس نیست. آن ها می گویند از وقتی یحیی گل محمدی مقابل فوتبال برتر موضع گرفت، شبکه سه با پرسپولیس سر ناسازگاری گذاشته است.گویا رویارویی شبکه سه و یحیی گل محمدی و تیم پرسپولیس علنی شده و به همین دلیل مثل بازی قبلی، قرار است بازی پرسپولیس و ماشین سازی از شبکه ورزش پخش شود.پرسپولیسی ها می گویند تیم ما مدعی اول قهرمانی بوده و با توجه به حساسیت بازی ها باید بازی پرسپولیس از شبکه سوم پخش شود. اما شبکه سه قرار است بازی استقلال و نفت مسجدسلیمان را پخش کند که تاثیری در سرنوشت قهرمانی دو تیم و به ویژه استقلال ندارد و این موضوع نشان دهنده رویارویی مستقیم شبکه سه ای ها با پرسپولیس و گل محمدی است.همین موضوع باعث شده هواداران پرشمار پرسپولیس فرصت را غنیمت شمرده و در کمپینی همدیگر را دعوت به تماشای بازی های پرسپولیس از یوتبوب باشگاه کنند تا فرصتی برای درآمدزایی باشگاه هم ایجاد شود.باید دید در نهایت واکنش مدیران و مجری های شبکه سه به این موضوع چه خواهد بود؟

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " رویارویی علنی شد؛ اتحاد پرسپولیسی ها علیه شبکه سه از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×