روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "حامد شیری: ساکت الهامی ما را متحد تر و همدل تر کرد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

حامد شیری: ساکت الهامی ما را متحد تر و همدل تر کرد

به گزارش طرفداری، حامد شیری در خصوص تقابل نساجی مقابل ذوب آهن به میزان گفت:هفته گذشته مقابل پدیده نمایش خیلی خوبی داشتیم و از نظر شرایط جدولی شرایطمان خیلی بهتر شد. روی کاغذ هنوز احتمال خطر سقوط وجود دارد؛ بنابراین بازی نساجی مقابل ذوب آهن برای هر دو تیم حساس است و ما سعی می کنیم بهترین نتیجه ممکن را از این مسابقه کسب کنیم. ترجیح می دهیم در اصفهان برنده باشیم.او افزود:اگر ترکیب نیم فصل اول و نیم فصل دوم نساجی را مقایسته کنید می بیند همان بازیکنان در تیم قرار دارند و حتی ساکت الهامی در نیم فصل بازیکنان جدید نخرید. اما شاهد بودید که با هدایت الهامی نتایج خوبی کسب کردیم. این تاثیر حضور الهامی در کادرفنی تیم است. الهامی از نظر روحی و روانی به تیم ما کمک زیادی کرده است. با توجه به نتایجی که کسب کردیم همدل و متحدتر نسبت به نیم فصل اول پیش رفتیم. انشاالله در پایان لیگ دل هواداران شاد شود.کاپیتان نساجی در پاسخ به اینکه تقابل با استقلال در هفته بیست و نهم چه تاثیری روی انگیزه بازیکنان مقابل ذوب آهن دارد، گفت:از آنجایی که نساجی دو هفته دیگر به مصاف استقلال می رود بازیکنان انگیزه زیادی دارند تا مقابل ذوب آهن آمادگی بالای خودشان را نشان بدهند و مقابل آبی پوشان هم در ترکیب اصلی قرار بگیرند. بنابراین این موضوع به نفع تیم ما هست و با انگیزه بالایی مقابل ذوب آهن در زمین حاضر می شویم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " حامد شیری: ساکت الهامی ما را متحد تر و همدل تر کرد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×