روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "تلاش پرسپولیسی ها برای پخش بازی این تیم از شبکه سه" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تلاش پرسپولیسی ها برای پخش بازی این تیم از شبکه سه

به گزارش طرفداری، تلاش باشگاه پرسپولیس برای پخش بازی امشب این تیم از شبکه سه ادامه دارد.پرسپولیسی ها می گویند شب گذشته پخش بازی پرسپولیس و ماشین سازی در کنداکتور هیچ کدام از شبکه های تلویزیونی نبود و مسئولان صدا و سیما قصد نداشتند این بازی را پخش کنند. اما این تصمیم عوض شد و بازی پرسپولیس و ماشین سازی در کنداکتور شبکه ورزش گنجانده شد و قرار شد بازی استقلال و نفت مسجدسلیمان که پیروزی هر کدام از این تیم ها در سرنوشت قهرمانی لیگ بیستم تاثیر ندارد از شبکه سه پخش شود.خبرهای دریافتی طرفداری حکایت از آن دارد تلاش های باشگاه برای پخش بازی از شبکه سه ادامه دارد و در همین زمان قول هایی به مدیران باشگاه داده شده که بازی از شبکه سه پخش خواهد شد.باید منتظر بود و دید این وعده عملی خواهد شد یا جنگ شبکه سه و باشگاه پرسپولیس که از چندی قبل شروع شده، ادامه خواهد داشت.بیشتر بخوانید:رویارویی علنی شد؛ اتحاد پرسپولیسی ها علیه شبکه سه

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تلاش پرسپولیسی ها برای پخش بازی این تیم از شبکه سه از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×