روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "اسماعیل شریفات: برای داوران نباید فردی که کنار خط ایستاده مهم باشد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

اسماعیل شریفات: برای داوران نباید فردی که کنار خط ایستاده مهم باشد

به گزارش طرفداری، اسماعیل شریفات در خصوص بازی جام حذفی مقابل گل گهر به میزان گفت:تا دقیقه ۷۰ سوار بر بازی بودیم و ناگهان با چند اشتباه بازی از دست ما خارج شد و نتوانستیم تیم را جمع و جور کنیم.بازیکن آلومینیوم درباره اشتباهات داوری در این هفته ها گفت:۱۳ سال است در فوتبال ایران مشغول بازی هستم و به جز سالی که با استقلال قهرمان جام حذفی شدم، تیمم از این جام کنار رفته، اما هیچوقت به اندازه امسال ناراحت نشدم. پیش از گل دوم گل گهر باید برای ما کرنر گرفته میشد و پیش از گل سوم آن ها روی مرتضی آقاخان خطا شد. بنیادی فر داور بسیار خوبی است، اما شاید آن روز روزش نبوده و ما جامی را که برای قهرمانی آن برنامه ریزی کرده بودیم از دست دادیم و حسرت می خوریم.او افزود:برای داوران نباید مهم باشد چه کسی کنار خط است و آن فرد چقدر مربی بزرگ و با اعتباری است. هر کس اعتراض شدید و یا فحاشی کند باید اخراج و محروم شود.شریفات در رابطه با اینکه داور بازی به هم تیمی های او توهین کرده گفت:به شخصه صحنه را ندیدم، اما حسینی و هوشمند گفتند به آن ها توهین شده است. منصوریان بسیار سخت گیر است و به هیچ کس اجازه اعتراض به داور را نمی دهد و اگر کسی این کار را کند جریمه خواهد شد.هافبک آلومینیوم اراک در خصوص ادامه لیگ برتر و شرایط تیمش گفت:۳ بازی ۶ امتیازی داریم و در تلاشیم در هر ۳ بازی برد کسب کنیم و به رده چهارم صعود کنیم. در این صورت و با قهرمانی احتمالی استقلال در جام حذفی ما می توانیم به پلی آف آسیا برسیم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " اسماعیل شریفات: برای داوران نباید فردی که کنار خط ایستاده مهم باشد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×