روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "ترکیب احتمالی استقلال برابر نفت مسجد سلیمان" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ترکیب احتمالی استقلال برابر نفت مسجد سلیمان

به گزارش طرفداری، سرمربی استقلال امشب در غیاب 2 مدافع اصلی خود، ترکیب تیمش را برای بازی با نفت مسجد سلیمان آماده می کند.استقلال در شرایطی امشب به مصاف نفت مسجد سلیمان می رود که آبی ها برای این بازی عارف غلامی و محمد حسین مرادمند را در اختیار ندارند.با این شرایط اگر استقلال بخواهد از سیستم 3 دفاع استفاده کند، ممکن است محمد نادری به پست دفاع وسط اضافه شود و کنار سیاوش یزدانی و محمد دانشگر بازی کند.اگر محمد نادری امشب در پست دفاع وسط بازی کند بابک مرادی به پست بال چپ منتقل می شود و وریا غفوری هم در پست بال راست بازی خواهد کرد.در بازی امشب آرش رضاوند و مسعود ریگی زوج هافبک دفاعی استقلال را تشکیل می دهد و فرشید اسماعیلی پشت دو مهاجم استقلال بازی خواهد کرد. مهدی قائدی و ارسلان مطهری هم در خط حمله استقلال به میدان خواهند رفت.ترکیب احتمالی استقلال در بازی با نفت مسجدسلیمان به شرح زیر است:سید حسین حسینی، محمد نادری، سیاوش یزدانی، محمد دانشگر، بابک مرادی، وریا غفوری، آرش رضاوند، مسعود ریگی، فرشید اسماعیلی، مهدی قائدی و ارسلان مطهری

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ترکیب احتمالی استقلال برابر نفت مسجد سلیمان از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×