روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "استقلالی ها امشب پول می گیرند؟" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلالی ها امشب پول می گیرند؟

به گزارش طرفداری، با وجود اینکه قرار بود بازیکنان استقلال در هفته جاری درصدی از مطالبات خود را دریافت کنند اما این اتفاق تا این لحظه رخ نداده است.بازیکنان استقلال در هفته های گذشته انتقادهای شدیدی به وضعیت مدیریتی باشگاه داشته اند چرا که کمتر از یک ماه دیگر بازی ها به پایان می رسد و آنها در این مدت کمتر از 40 درصد از قراردادهای خود را دریافت کرده اند.ظاهرا مدیران استقلال قول داده اند تا امشب بخشی از مطالبات بازیکنان را به حساب آنها واریز کنند که باید دید آیا می توانند جدیدترین وعده خود را عملی کنند یا نه.بازیکنان استقلال هنوز پیشنهادی برای تمدید قرارداد دریافت نکرده اند و این در حالی است که آبی ها باید چند روز دیگر لیست آسیایی خود را به AFC ارسال کنند.بیشتر بخوانید:استقلالی ها 5 بازی در انتظار پاداش از سوی باشگاهتلاش احمد مددی برای پرداختی به بازیکنان تا اواسط هفته آینده

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلالی ها امشب پول می گیرند؟ از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×