روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "مربی نفت مسجدسلیمان: استقلال را دوست داریم اما همه تلاشمان برای نفت است" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مربی نفت مسجدسلیمان: استقلال را دوست داریم اما همه تلاشمان برای نفت است

مربی نفت مسجدسلیمان می گوید استقلال تیم بزرگی است و در این هفته ها عملکرد خوبی داشته است.به گزارش طرفداری، سعید لطفی مربی تیم نفت مسجدسلیمان در گفت وگو با میزان، در خصوص تقابل با استقلال اظهار داشت:استقلال تیم بزرگی است و در این هفته ها عملکرد خوبی داشته است. تمام تلاش خود را می کنیم تا بهترین عملکرد را مقابل این تیم داشته باشیم.هافبک اسبق آبی پوشان که حالا مقابل تیم سابق خود قرار گرفته در این رابطه عنوان کرد:ما استقلال را قلبا دوست داریم، اما در حال حاضر همه تلاش خود را برای نفت مسجدسلیمان انجام می دهیم. امیدوارم استقلال در بازی های دیگر خود موفق باشد.لطفی در رابطه با غایبان تیمش مقابل آبی پوشان گفت:به جز ۳ بازیکن که کنار گذاشته شدند (نیما انتظاری، مصطفی ناییج پور و میثم تهیدست)، مسلم مجدمی و محمدمهدی احمدی را در اختیار نداریم.مربی نفت مسجد سلیمان در خصوص عملکرد خوب محمد بلبلی (بازیکن قرضی استقلال در نفت مسجدسلیمان) مقابل ذوب آهن تصریح کرد:بلبلی از مصدومیت برگشت و ۲۰ دقیقه بازی کرد و عملکرد خوبی از خود نشان داد. مقابل استقلال هم با تصمیم محمود فکری می تواند به میدان برود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مربی نفت مسجدسلیمان: استقلال را دوست داریم اما همه تلاشمان برای نفت است از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×