روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "حمید مطهری: از شکست در دربی درس گرفتیم؛ در حمله تنوع تاکتیکی داشتیم" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

حمید مطهری: از شکست در دربی درس گرفتیم؛ در حمله تنوع تاکتیکی داشتیم

حمید مطهری در نشست خبری پس از برتری پنج بر صفر مقابل ماشین سازی در نشست خبری اظهار داشت:شروع فوق العاده ای داشتیم و هدف مان این بود در ابتدای بازی قوی کارمان را شروع کرده و استارت بزنیم. سعی کردیم دفاع وسط های خود را بازتر کنیم دفاع های کناری را بالاتر ببریم. سعی کردیم نیم دایره ای عقب زمین تشکیل داده و عرض حمله خود را بیشتر و پرتر کنیم تا بتوانیم به تیم ماشین سازی ضربه بزنیم.به گزارش طرفداری؛ وی افزود:مقابل ماشین سازی در بخش حمله تنوع تاکتیکی داشتیم. گل های ما را دیدید که از روی ارسال، دور زدن مدافعان کناری حریف و عمق به دست آمد نتیجه خیلی خوبی گرفتیم به بچه های مان خسته نباشید می گویم زیرا فوق العاده زحمت کشیدند.مربی پرسپولیس تصریح کرد: فصل فرسایشی شده و اگر تیمی بتواند بالانس باشد و در این فصل بازی کند دلیلش چیزی نیست جز اینکه بچه ها با نهایت صداقت تلاش خود را می کنند، از بازیکنان مان خیلی تشکر می کنم. این تیم باید از طرف باشگاه و هواداران مان حمایت شود تا ان شاءالله در ادامه مسیر و دو بازی فوق العاده سخت خودمان را مهیا کنیم.مطهری اضافه کرد:باز هم به هواداران مان تبریک می گویم و امیدوارم دیدار آینده را هم بتوانیم با موفقیت به اتمام برسانیم.وی درباره اینکه آیا دلیل نتیجه بازی مقابل ماشین سازی انگیزه پرسپولیسی ها برای جبران نتیجه دربی بوده یا از همان ابتدا در خارج از خانه دنبال برتری با تفاضل گل بالا بوده اند، توضیح داد:من نمی خواستم درباره شهرآورد صحبت کنم اما همیشه سعی کرده ایم از شکست های مان درس بگیریم هرچند مقابل استقلال در ضربات پنالتی بازی را واگذار کردیم اما سعی کردیم از آن درس بگیریم. شکست نقطه مقابل کامیابی و موفقیت نیست و اگر بتوانید از آن درس بگیرید می تواند شما را به موفقیت برساند. مربی پرسپولیس افزود:پس از بازی دربی سعی کردیم خیلی سریع خود را ریکاوری کنیم و بازسازی ذهنی و فیزیکی انجام دادیم. به تبریز آمدیم تا خیلی قوی کارمان را انجام دهیم و نتیجه ای خوب با تفاضل گل خوب کسب کنیم. به تیم ماشین سازی احترام می گذاریم زیرا نهایت تلاشش را کرد و دیدم با تمام وجود کار کار کردند. بازی خیلی خوبی بود و استارت کار ما هم روی این موضوع بود که این مسابقه را با نتیجه خیلی خوب ببریم که این اتفاق هم افتاد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " حمید مطهری: از شکست در دربی درس گرفتیم؛ در حمله تنوع تاکتیکی داشتیم از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×